Your IP: 54.227.157.163
Server Time: 2019-06-24 18:53:16

Motorosok találkoztak

Csillogó kétkerekűek vonultak fel Baróton

Indulásra készen várakoznak a találkozóra érkezett motorosok
Az erdővidéki Turul Motorosok tizenegyedik alkalommal szervezték meg hagyományos motoros találkozójukat: ezúttal is a baróti központi parkolóban gyülekeztek szombaton délelőtt.

Ahogy sokasodtak a találkozóra érkező székelyföldi motorosok, úgy gyűltek a kíváncsiskodók is a parkolóban – a Hatod-tető felé való elindulás előtt (az ottani Murgó étterem volt ugyanis a találkozó idei helyszíne) már csaknem száz különböző gyártmányú és típusú motorkerékpár várakozott a helyszínen. A legérdekesebbeket, a legkülönlegesebb felszereltséggel bírókat érdemes volt alaposan körbejárni, megbámulni, sokan fényképet is készítettek a számukra legtetszőbb motorbicikli mellett.

Akadt közöttük 1,9 literes motorral rendelkező, igazi kétkerekű fémcsoda, melynek az árát el sem merte árulni gazdája, de voltak hétköznapi robogók is, melyek ugyanúgy, a „kétkerekes szabadság” je­gyé­ben álltak be a sorba.

A motorosok üdvözölték egymást, az indulásig való rövid időt beszélgetésre, élményeik megosztására használva fel. Ezúttal nem köröztek sokat a városban: a központtól az Új soron át lementek a város végéig, aztán dübörögve felvonultak a Kossuth utcán, és elhajtottak a Hatod felé.